The difference between want and need is SELFCONTROL.

Hubnutí

Mléčná dieta

21. října 2008 v 13:59 | Princess Lili
http://feedmeallergyfree.files.wordpress.com/2008/02/milk.jpgPOTŘEBNÉ PŘÍSADY

skoro nic

POSTUP PŘÍPRAVY

Tato dieta je odzkoušená. Cyklus trvá 13 dní a zhubne se 8-9 kg. Musí se dodržovat doba jídla a jeho složení
1.den
7hod. 1/4l mléka
10hod. 1/4lmléka
13hod. 1/4l mléka
16hod. 1/4l mléka
19hod. 1/4l mléka

10 tipů k hubnutí

19. května 2008 v 8:00 | Princess Lili
PODMÁSLÍ
Studie ukázaly, že vápník velmi účinně napomáhá spalování tuků. Půl litr (nízkotučného!) podmáslí pokryje navíc až 75% vaší denní potřeby vápníku.

Snídaně - zkuste ji brát vážně

12. května 2008 v 8:00 | Princess Lili
Snídaně je pro vás zbytečným příjmem energie navíc? Ale kdepak… Vydatná snídaně, která vás zasytí, může zabránit prohřeškům proti dietnímu jídelníčku...

Na tohle pozor!

12. května 2008 v 8:00 | Princess Lili

Prášky na hubnutí

Pokud si v obchodě koupíte nějaké tabletky, který slibují zhubnutí od 2 do 20kg za týden, nevěřte tomu. Je to jen reklamní tah a chytří lidí tímto vydělávají peníze. Některé prášky na hubnutí fungují, ovšem ty předepisuje lékař lidem s těžkou obezitou. Ti po nich zhubnou, ale jinak to je jen vyhazování peněz.

Sedmero myšlenek po kterých se tloustne

6. května 2008 v 17:00 | Princess Lili
Pořád se vám nedaří shodit přebytečná nežádoucí kila? Možná hlavní problém tkví ve způsobu, kterým o hubnutí přemýšlíte. Identifikujte myšlenky, které štíhlé linii nesvědčí.

Znáte ten tenký sugestivní hlásek, který vám čas od času napovídá do ucha a než se vzpamatujete, už do sebe cpete druhý zmrzlinový pohár? U mnoha lidí, kteří mají problémy s hubnutím, tkví totiž hlavní problém ve způsobu myšlení, uvádí server msn. Změňte myšlenky, které likvidují vaši štíhlou linii.

5 mýtů o sladkostech

6. května 2008 v 8:00 | Princess Lili
food1269.gif
Málokdo z nás dokáže odolat, když prochází kolem regálů prohýbajících se pod nepřeberným množstvím různých sladkých dobrůtek. Rojí se ale okolo nich takové množství mýtů a fám, že by jim mohla závidět kdejaká celebrita. Jak to tedy s těmi sladkostmi je?
-- click na celý článek dole --

Jak nepřibrat, když vás honí mlsná

5. května 2008 v 8:00 | Princess Lili
Když se rozhodneme shodit nějaké to kilo, většinou se do hubnutí vrhneme plné odhodlání a skálopevného přesvědčení. Po pár dnech nebo týdnech nás však mohou naše chuťové buňky zradit a my podlehneme. Vrhneme se na své oblíbené lahůdky… a pak následují výčitky: pocit, že jsme k ničemu, že jsme opět nevydržely. Když už se vám něco takového stane, neházejte flintu do žita. Byla by to škoda. Když si jeden den pořádně dopřejete a dáte si "do nosu", nevyčítejte si to, ale hned druhý den znovu najeďte na svůj dietní stravovací režim.

Zhubněte myšlením

4. května 2008 v 17:00 | Princess Lili
Zhubněte myšlením – jste přece sexy kočka!
Představte si samu sebe, jak kráčíte gazelím krokem po pláži ze sprchy v miniaturních bikinkách, pohupujete pevným zadkem a na plochém bříšku se vám třpytí kapky vody… Ups, a hned jste o něco štíhlejší! Nevěříte?
-- click na celý článek dole --

Desatero letního hubnutí

4. května 2008 v 17:00 | Princess Lili
Už dál neoddalujte den, kdy začnete se shazováním kilogramů. Právě teď jdou totiž kila dolů "skoro" sama . Lepší čas , než je léto, nenajdete. A dieta vám poradí, jak na to.
Proč to v zimě nejde a v létě ano? Je v tom běh času, který ovlivňoval lidský život miliony let. Je logické, že v zimě bylo třeba tělo zásobit, aby se vyrovnalo s nedostatkem čerstvé potravy a reálnou hrozbou, že nebude dostatek zvěře k lovu. I když dnes už lovit nechodíme , pud pravěkých lovců v sobě nosíme dál. Pak se ale každé jaro musíme poprat s následky našeho nechtěného dědictví. Kilogram nebo dva většinou přes zimu přiberou i ti maximálně disciplinovaní z nás. Nechali jste hubnutí na poslední chvíli? Je třeba s kily zatočit právě teď. Přece si je nebude te střádat do zásoby.

Vyhýbejte se skrytým nástrahám a zhubněte

2. května 2008 v 22:43 | Princess Lili
To co nám tak chutná a co je zabijákem štíhlé postavy, jsou tuky a cukry, ale nejen ty zjevné, hlavně ty skryté. Ty totiž většinou nevnímáme. Například laskonka v nás vyvolává díky krému tučný dojem.

Pomoc! Jsem závislačka na jídle!

2. května 2008 v 8:00 | Princess Lili
Samozřejmě, že jídlo ke svému životu nutně potřebujeme, ale stačí ho jen určité množství. Když začínáme řešit krizové situace přejídáním, už není jídlo naše potřeba, ale závislost
-- click na celý článek dole --

Tipy na udržení skvělé postavy

2. května 2008 v 7:45 | Princess Lili
Dejte si pořádnou snídani. Třeba müsli, ovoce a klidně ještě třeba plátkový sýr a chléb. Snídaně vás totiž skvěle "nastartuje" a nebudete mít během dne potřebu se něčím "dojídat".

Večer už je vaše trávení pomalejší, proto se snažte najíst se naposledy maximálně do 18:00. Dejte si jen lehkou večeři, jinak tělo nestihne vše využít do snídaně a promění zbylou potravu v tuky.
 
 

Reklama