The difference between want and need is SELFCONTROL.

O blogu

O tomto blogu

2. května 2008 v 18:00 | Princess Lili
Tento blog je v první řadě o mě a mé snaze zhubnout. Zároveň by se tu měly objevit informace, které se hubnutí týkají. Chce zároveň varovat, před nebezpečím možných poruch příjmů potravy. A postupně taky budu přidávat různé věci, co mě prostě jen baví.
TENTO BLOG NENÍ PRO-ANA. A ani nechce anorexii jakkoliv podporovat. Právě naopak. Autorka si moc dobře uvědomuje nebezpečí anorexie a ostatních PPP. Anorexie je ošklivá nemoc, které je v dnešních dnech velmi jednoduché propadnout.
Neustálý tlak okolí na mladé dívky - být štíhlá, krásná, dokonalá. Sama jsem si zažila na vlastní kůži triumf, když okolí konečně postřehne váhový úbytek. Sama jsem si zažila jaké to je, když jediné co okolí vidí, jsou špeky vylézající z kalhot a nestydí se je komentovat. Sama jsem si to zažila a tak vím, jaký tlak je na nás vyvíjen. Téměř vše se točí dnes kolem fyzického vzhledu.
Stále jsou tu vlastnosti jako je vnitřní krása, láska, věrnost a štěstí. A opravdu jsou lidi, kteří mohou být šťastní i s pár kily navíc a já je neodsuzuji. Ale v mnoha situacích, které nás v životě potkají, je vzhled prvořadý. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme kvůli tomu být naštvané. Ale to je vše, co s tím můžeme dělat...
Buď se přizpůsobíme, nebo ne. Toť volba každého...
Moje volba je snadná. Můj cíl je pěkné, štíhlé a sportovní tělo, za které se nebudu muset stydět. Na které budu moci být hrdá. A za to trochu odříkání stojí, nemyslíte?
 
 

Reklama